Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Filmik został stworzony przez trzech pasjonatów Olkusza. Ma na celu pokazanie części z miejsc odnowionych dzięki funduszom Europejskim w naszym mieście. Filmik prezentuje swoiste „podchody” między poszczególnymi obiektami. Zaczyna się w Klubie Osiedlowym „Krecik” prowadzonym przez Stowarzyszenie SIMO, następnie pokazuje „Dolinkę” na Osiedlu Młodych, modernizowane przedszkole nr. 8 na Pakusce, miejski odnowiony tabor autobusowy, obiekty sportowe na Czarnej Górze, Stary olkuski cmentarz Katolicki i Prawosławny na Osiedlu Centrum, olkuskich Gwarków, oraz na koniec piękny budynek Starego Starostwa, który niedługo znów będzie sercem naszego miasta.


Dzięki funduszom Unijnym, odnowiony Olkusz wkracza w XXI wiek!

Mateusz Kamionka

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.