Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Na filmie przedstawiony jest Park Wrocławski z mojego miasta, Lubina. Park uważany jest za małe zoo, ponieważ znajduje się tam mnóstwo ciekawych i niespotykanych na co dzień gatunków zwierząt, w większości ptaków. Na terenie parku można jeszcze spotkać posągi dinozaurów, które są zrobione w skali 1:1. To miejsce ciągle jest rozwijane. Park został w ponad 66% dofinansowany z Funduszy Europejskich. Moim zdaniem jest jednym z najciekawszych miejsc, które można zwiedzić w mieście, oczywiście za darmo.

Jakub Jaworski

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.