Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

W filmie podróżujemy, razem z bohaterem, po Kielcach. Możemy zobaczyć nowoczesne przystanki wraz z elektronicznymi rozkładami jazdy, a także flotę autobusów hybrydowych współfinansowaną z Programu Polska Wschodnia 2014-2020. Zwiedzimy również futurystyczny, odnowiony dworzec autobusowy PKS wraz z pięknie wykonanym wnętrzem. Ulokowane są tutaj różne bary, mediateka czy po prostu miejsca do odpoczynku. Budynek został dofinansowany z projektu "Rozwój komunikacji publicznej w Kielcach". Dzięki tym inwestycjom, transport po mieście, jak i poza nim, jest wygodny, szybki i nowoczesny.

Zdjęcia: Adam Tusień
Głos: Andrzej Tusień

Bartłomiej Kopyść

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.