Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

11-letni Karol wciela się w rolę reportera telewizyjnego i nagrywa wywiad ze swoim ojcem, który dostał dotację z UE na zakup profesjonalnego sprzętu filmowego. Widzowie dowiadują się, jak wyglądała droga do zdobycia wsparcia z Funduszy Europejskich. Na planie zdjęciowym domowego studia, ekipie towarzyszy także 8-letnia Zosia oraz jej królik Kicek. Cała rodzina mocno zaangażowała się w produkcję filmu. Do nagrania został wykorzystany sprzęt audio-wideo zakupiony dzięki dotacji z UE. 

ADAM MOKRZYCKI

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.