Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

"Pociąg do przygody" to film opowiadający o tym jak inicjatywa oraz środki unijne wpłynęły na moje życie. Wszystko zaczęło się 2,5 roku temu, kiedy wzięłam udział w projekcie "DiscoverEU" i wygrałam bielet na przejazdy kolejowe po Europie.


Wyruszyłam w podróż mojego życia, poznałam fantastycznych ludzi, uczyłam się grać na ukulele, degustowałam holenderskie sery i frytki, w Belgii zakochałam się w czekoladkach.


Dzisiaj nie wyobrażam sobie roku bez wyjazdu do nowego miejsca, w którym będę mogła zgłębiać kulturę, tradycje i poznawać ciekawych ludzi. Dzięki inicjatywie i środkom unijnym moje życie nabrało kolorytu.

Natalia Jaworska

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.