Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Jedna z czołowych uczelni w Polsce, kształtująca młodych ludzi do spełniania marzeń. To coś, co samemu jest mi bliskie.


Jestem młody, ambitny i pełen pasji - dokladnie tak samo, jak młodzi, którzy codziennie przemierzają ten budynek wszerz i wzdłuż.


Architektoniczna (nowoczesna) perełka Rzeszowa.


Kiedy przeczytałem o konkursie, wiedziałem, że to tutaj zrobię film: Centrum dydaktyczno-konferencyjne i biblioteczne Politechniki Rzeszowskiej.
W ramach projektu wybudowano m.in. bibliotekę i amfiteatralną aulę dla 400 studentów. Aula przystosowana jest również do pełnienia funkcji konferencyjnych, organizacji kongresów naukowych itp. W części dydaktycznej znajduje się również sala dla 220 osób (także mająca układ amfiteatralny) oraz dwie mniejsze sale dla 170 i 150 osób, mogące stanowić po rozsunięciu składanej ściany, jedną salę do celów ekspozycyjnych. Wartość projektu: 83 450 928.13 zł, dofinansowanie z Unii Europejskiej: 69 769 982.97 zł.

Damian Rajzer

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.