Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Witam w pięknej i malowniczej miejscowości nad Odra. Witam w Ścinawie. Pokażę Wam, jak Fundusze Europejskie są blisko Nas, „Bliżej niż myślisz”, zmieniają nasze społeczeństwo oraz okolicę.


Jeszcze niedawno w tym miejscu był ponury budynek, już nie ma :-) Dzięki Funduszom Europejskim powstało Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Pałacyk” w Ścinawie. Ten piękny „Pałacyk” to dobrze wykorzystane Fundusze Europejskie. Możesz korzystać z nich Ty, Ja, po prostu My :-)

Monika Ruszkiewicz

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.