Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Moje rodzinne miasto Poznań od wielu lat przeżywa prawdziwe odrodzenie w sferze transportu publicznego. Na każdym kroku towarzyszą mi coraz to nowsze drogi, zmodernizowana infrastruktura oraz pojazdy o najwyższym standardzie - duża część z nich jest dofinansowana z Funduszu Unii Europejskiej.


W moim filmie postanowiłem zwrócić na to uwagę i pokazać, że nieważne jaki środek transportu jest naszym faworytem, każda podróż jest komfortowa i prowadzi prosto do celu, co w dużej mierze zawdzięczamy Funduszom Unijnym.

Adam Marciniak

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.