Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

W załączonym przeze mnie filmiku można zobaczyć bez konieczności wychodzenia jak Unia Europejska poprzez swoje dofinansowania znacząco polepszyła jakość życia każdego z nas bez względu na to, czy jesteśmy tego świadomi czy nie. Dofinansowywane były projekty zarówno sportowe, rekreacyjne, rewitalizacyjne, wspierające mikro i makro przedsiębiorstwa, mające na celu poprawić jakość i atrakcyjność transportu publicznego, bezpieczeństwa czy ochrony zdrowia, miejsc w których mieszkamy czy otaczającej nas przyrody. Filmikiem tym chciałem podkreślić, iż nawet nieświadomi obywatele czerpią benefity z Unijnych środków, które w rzeczywistości znajdują się bliżej niż myślą.    


Film opracowany na podstawie : www.mapadotacji.gov.pl/    


[Muzyka] Scott Buckley – www.scottbuckley.com.au

Marcin Łakota

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.