Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Cześć! Jako młody mieszkaniec Warszawy chciałbym pokazać kilka ciekawych projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich, które pomagają Warszawiakom i Warszawiankom każdego dnia. Ponieważ bardzo zależy mi na tym, aby o wsparciu Unii Europejskiej dowiadywali się młodzi ludzie, postanowiłem nagrać TikToka! Mam nadzieję, że dzięki zastosowaniu luźniej formy przekazu, wszyscy dowiemy się, jak Fundusze Europejskie zmieniają naszą stolicę na lepsze i z jakich inicjatyw możemy korzystać w zasadzie codziennie. Bez tego wsparcia Warszawa nie rozwijałaby się tak bardzo!

Dominik Kuc

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.