Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Witam! W załączonym filmie prezentuję kilka projektów zrealizowanych przy wsparciu środków unijnych. Przedstawiam miasto, w którym mieszkam od urodzenia - Kielce. W produkcji są różnorodne inwestycje, wskazując na rozwój infrastruktury, edukacji czy też zwiększenie atrakcyjności turystyki bądź rekreacji. Oczywiście nie sposób przedstawić wszystkich projektów w tak krótkim materiale. Zatem według własnej opinii wybrałem jedne z najciekawszych, by nieco przybliżyć Państwu rozwój stolicy świętokrzyskiego. Mam nadzieję, iż owym filmem udowodnię sentencję: "Bliżej, niż myślisz!" - wiele z zaprezentowanych inwestycji jest używanych każdego dnia przez ogromną ilość osób. Pozdrawiam i życzę miłego odbioru!

Łukasz Bera

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.