Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Dzięki Funduszom Europejskim Grajewo zyskało atrakcyjną, ogólnodostępną i wielofunkcyjną przestrzeń rekreacyjną. W Parku Solidarności powstały nowoczesne strefy do wypoczynku i rekreacji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zrealizowano projekt zagospodarowania Parku Solidarności oraz utworzono nowe tereny zielone. Wybudowano nowe ścieżki spacerowe i mostki, posadzono rośliny - drzewa, krzewy, kompozycje kwiatowe i trawniki. Główna aleja parku została odnowiona. Zadbano również o dodanie m. in. nowych ławek, oświetlenia, monitoringu i stojaków rowerowych. Teraz mieszkańcy mogą cieszyć się wypoczynkiem na świeżym powietrzu w pięknym, pełnym zieleni miejscu.

Alicja Karczewska

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.