Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Mój film przedstawia ucieczkę do małego miasteczka na Podlasiu, w którym łatwo można uciec od zgiełku dużego miasta.Tykocin liczy niespełna dwa tysiące mieszkańców. Mimo to inwestycje powstałe dzięki pomocy Funduszy Europejskich zauważyć można na każdym kroku. Turystyka i rekreacja, infrastruktura, sport, edukacja, rolnictwo - to mocne strony tego malowniczego miasteczka, mocne dzięki czerpaniu pomocy z Funduszy Europejskich. Tykocin tętni życiem szczególnie w weekendy, lecz dzięki swojej magiczności każdy znajdzie tu miejsce dla siebie.

Dawid Dąbrowski

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.