Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Film prezentuje promenadę wokół Jeziora Miejskiego w Złotowie. Budowa promenady była dofinansowana z Funduszy Europejskich. Obecnie jest ona miejscem spotkań i wypoczynku dla mieszkańców Złotowa. Wokół jeziora jest wytyczona ścieżka rowerowa, znajdują się tam punkty widokowe, siłownia, plac zabaw dla dzieci. Atrakcją jest także Chata Krajeńska, która przypomina mieszkańcom dawną architekturę Krajny. Złotów to Wielkopolskie Zdroje, miasto jezior i zieleni.

Maciej Heciak

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.