Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Dzień dobry,


Chciałem przedstawć swój filmik ze zmian które zaskoczyły mnie najbardziej w ostatnim czasie. Otóż dzięki inwestycji współfinansowanej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego powstało coś unikatowego i ciekawego praktycznie z niczego i zupełnie od podstaw - Ogrody Sensoryczne-Zmysłów w Muszynie w Małopolsce. Inwestycja powstała na łąkach i nad Aleją Zdrojową i przystosowana jest również dla osób niepełnosprawnch jak i dla rodzin z małymi dziećmi w wózkach. Trudno opisać wszystko w paru zdaniach więc trzeba zobaczyć i poczuć wszyskimi zmysłami osobiście - same widoki z wieży zapierają dech w piersi. Dodam tylko, że zwiedzanie jest całkowicie bezpłatne.                                 


Bogdan Werner          

Bogdan Werner

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.