Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

"Wokół nas", to film przedstawiający zmiany w naszym najbliższym otoczeniu, które możemy obserwować codziennie. W wielu polskich miastach fundusze europejskie mają swój wkład w chodniki, po których chodzimy, w komunikację, którą jeździmy, w szkoły, w których się uczymy oraz w szpitale i miejsca kultury, zapewniające nam opiekę i rozrywkę. Często nie zdajemy sobie sprawy jak kosztowne są rzeczy, które stały się dla nas codziennością, a film „Wokół nas” zwraca uwagę na to jak wielką częścią otaczającej nas rzeczywistości stały się unijne dotacje. Dzięki funduszom europejskim zmieniają się nie tylko całe miasta, ale też mała okolica, w której żyjemy.

Patryk Bańkowski

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.