Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Na moim filmie ukazane są obiekty odnowione lub zbudowane dzięki Funduszom Europejskim. Materiał przedstawia odrestaurowany Zespół Dworski i Folwarczny w Wiśniowej, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji we Frysztaku. Między innymi dzięki środkom z Funduszy Europejskich możemy użytkować siłownię i lodowisko, które znajduje się w Wiśniowej, a także mieć okazję zobaczyć wieżę widokową w Różance. Niesamowitą atrakcją są także kajaki we Frysztaku i warty zobaczenia mural. Zapraszamy w nasze okolice! 😊

Michał Dziok

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.