Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Fundusze Europejskie "Bliżej niż myślisz" podobno, ale czy to prawda? Tworząc mój film szukałem odpowiedzi na to pytanie i... jeśli go obejrzycie drodzy Państwo, to sami poznacie odpowiedź. Przechadzając się ostatnio po moim mieście zauważyłem, że na każdym kroku można spotkać tablice mówiące o współpracy z Unią Europejską. Dookoła powstają nowe budynki. Dzieci i młodzież zyskuje piękne miejsca do uprawiania sportów. Wygląd zmienia staw, który teraz jest doskonałym miejscem odpoczynku a tereny zielone wokół niego miejscem biwakowania i obcowania z przyrodą. Lasek który od lat straszył swoim wyglądem staje się pięknym parkiem, gdzie można bezpiecznie spacerować lub dbać o kondycję fizyczną. Dzięki Funduszom wiele budynków uzdrowiskowych i instytucji zmieniło swoje walory estetyczne, powstały nowe bardzo potrzebne deptaki i miejsca relaksu. Busko-Zdrój dzięki Funduszom Europejskim wypiękniało i zmienia się z roku na rok.  

Przemysław Durnaś

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.