Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Miałem okazję nocować w Skansenie Dolina Warty w Uniejowie. Jest to malowniczy kompleks budynków przeniesionych z okolicznych wsi. Wiatraki, zagrody, stodoła mają ponad 150 lat. Najokazalszy jest dworek z XVIII wieku. Do tego hodowla owiec, koni, ptactwa, piękne ścieżki do biegania wzdłuż rzeki Warty. Takie inwestycje są wspaniałym pomysłem na zachowanie przeszłości w połączniu z nowoczesnością. A wszystko to dzięki Funduszom Unii Europejskiej.

Bartłomiej Kaja

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.