Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Dzięki środkom z Unii Europejskiej na naszym osiedlu - bardzo blisko domu - w 2018 roku powstało Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Czerwone Serduszko. Jest to miejsce niezwykłe, o czym świadczy to, że dzieci chodzą do niego z ogromną radością. Podobają im się kolorowe sale, ciekawe zabawki, książki, interesujące zajęcia, sala ruchu, plac zabaw z mnóstwem atrakcji... Ale najważniejsze w przedszkolu są Ciocie - zawsze miłe i uśmiechnięte - to dzięki nim panuje cudowna atmosfera, a dzieci czują się kochane!

Przemysław Waczyński

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.