Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

OPOCZYŃSKIE BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ. Film przedstawia Realizację Funduszy Europejskich z Opoczyńskiego.co w programie? Skate Park w Sławnie, zalew w Miedznej Murowanej, budowa Domu Ludowego w Kraśnicy, Sitowej oraz liczne projekty z Gminy Opoczno. UWAGA, bardzo ważna informacja dla odbiorców bez poczucia humoru. W kadr wchodziły nam Minionki, w naszych stronach jest ich jak dzików w lesie :) Serdeczne pozdrowienia z Opoczna, stolicy Oberka i płytek ceramicznych.

Mateusz Grodzicki

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.