Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

POSTAW NA SŁOŃCE. Film przedstawia problem zanieczyszczenia naszego świata. Problemem przejmuje sie młodzież, na szczęście jest szansa na zmianę - wykorzystanie innych niż tradycyjne metody wytwarzania energii. Film pokazuje, że jest to możliwe przy udziale funduszy unijnych. Pokazuje przykład Wodociągów Dębickich, które dzięki dotacji unijnej zainstalowały farmę fotowoltaiczną, która zaspokaja 25 procent zapotrzebowania zakładu na energię.

Weronika Jamróz

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.