Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Rynek w Brzesku zachwyca szczegółami i ma wyjątkowy klimat. Rewitalizacja brzeskiej starówki. Inwestycja, która obejmowała odnowienie płyty rynku, elewacji dwóch miejskich kamieniczek oraz fasady kościoła św. Jakuba, pochłonęła 6 mln zł. Realizacja tego zadania nie byłaby możliwa, gdyby nie unijne wsparcie. Bardzo ładny klimat szczególnie wieczorem, uroku dodaje podświetlana fontanna która zmienia kolory. Polecam odwiedzić Brzesko, które leży na trasie przelotowej Kraków-Nowy Sącz.

Jakub Brzyk

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.