Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Na naszej trasie rowerowej znalazło się wiele miejsc dofinansowanych przez Unię Europejską. Poza naszym miastem - Łodzią, w okolicy odwiedziliśmy między innymi Groty Nagórzyckie w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego, Termy Uniejów, rynek w Sieradzu, Arkadię-Nieborów, Miasto Tkaczy w Zgierzu, dworzec w Skierniewicach, zamek w Inowłodzu czy Muzeum PGE w Bełchatowie. Tym razem po raz pierwszy wybraliśmy się w okolice Łęczycy i Tumu. To piękne królewskie miasto wraz z zabytkami w romańskim stylu od wieków zachwyca, nie tylko Polaków. Oba te miasta skorzystały ze wsparcia Unii Europejskiej: - Tum zmienił swoje oblicze za sprawą przebudowy i dostosowania grodziska do celów turystycznych - teraz łatwiej i wygodniej jest się tam dostać - sprawdziliśmy! - Łęczyca - środki z Unii Europejskiej termomodernizują, wspierają kulturę i pozwalają, aby rynek tego miasta wyglądał jak jeden z europejskich centrów miast - sprawdziliśmy! Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej miejsca, z których jesteśmy dumni, mogą dostawać drugie życie i dalej zachwycać. Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej obcokrajowcy, którzy odwiedzają Polskę, mogą poznać i w odnowionych murach zamków poczuć ich historię. Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej możemy się rozwijać i iść do przodu (lub jechać rowerem:)). Dziękujemy <3

Agnieszka Kawecka

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.