Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Film przedstawia (również przy pomocy własnych ujęć dronem) obecnie trwające bądź zakończone projekty współfinansowane przez Fundusze Europejskie mające na celu rozwinięcie miejsc kultury (Stary Ratusz) i dziedzictwa narodowego (archikatedra gnieźnieńska) w Gnieźnie. Pragnę zaznaczyć, że film został przygotowany w jakości 4k, jednak ze względu na warunki konkursowe jego jakość została pomniejszona do 720p (tak, aby nie przekraczac progu 100mb).

Michał Klesse

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.