Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Fundusze europejskie towarzyszą nam nie od dziś. To właśnie dzięki nim możemy czerpać większą radość z życia, dbać o swój rozwój i podziwiać jak szybko zmienia się nasze otoczenie. Znajdujemy się w powiecie gnieźnieńskim gdzie zrealizowano 921 projektów na łączną kwotę dofinansowania wynoszącą ponad miliard złotych. Pomniki, autobusy, drogi, restauracje, kościoły, boiska, szkoły, szpitale, czy place zabaw. ROZEJRZYJ SIĘ ! TO WSZYSTKO JEST BLIŻEJ NIŻ MYŚLISZ !

Łukasz Kaszyński

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.