Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Krótki film w formie prezentacji przedstawiający kilka miejsc z miasta, z którego pochodzę. Są to większe jak i mniejsze projekty, które powstały bądź zostały zmodernizowane dzięki wsparciu ze środków unijnych. Dzięki nim poprawiła się komunikacja , walory estetyczne miasta czy też ekologia. Prawda jest taka jest tego dziesiątki, setki wiecej i nie sposób tego wszystkiego pokazać a wszystko to wpływa znacząco na nasze życie.

Marek Talaśka

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.