Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Fundusze Europejskie spotykamy na każdym kroku - znajdziemy je nawet w rzeczach, które mijamy i które wykorzystujemy na co dzień! Zadbana nawierzchnia drogowa, dzięki której jedzie się komfortowo i bezpiecznie. Urokliwa przestrzeń miejska. Przejazd nowoczesnym taborem kolejowym do pracy lub w podróż. Miejsce, gdzie możesz zajrzeć na kinowy seans lub artystyczne wydarzenia. Te i wiele innych rzeczy to wpływ m.in. Funduszy Europejskich, które są bliżej, niż myślisz! Dzięki nim w przeciągu ostatnich lat zmieniła się również przestrzeń Miasta i Gminy Nowa Sarzyna, która została znacznie zrewitalizowana i przystosowana do potrzeb mieszkańców. 

Natalia Dec

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.