Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Film przedstawia kilka z inwestycji realizowanych przy pomocy środków unijnych w Kisielicach w latach 2010 - 2014. Za pomocą środków unijnych zmodernizowano sieć ciepłowniczą w mieście, dotacja 6 276 821,20. Wybudowano ciepłownię na biomasę, dotacja ponad 6300000. Wybudowano boisko Orlik, amfiteatr i promenadę spacerową wokół jeziora miejskiego w Kisielicach. W latach 2010-2014 pozyskano ponad 18 000 000 PLN na lokalne inwestycje, które nie tylko służą lokalnej społeczności, ale mają też wpływ na ochronę środowiska. Dzięki tym dotacjom Kisielice przestały trwać w PRL-u. Gmina, która ma budżet w wysokości 30 mln zł nie byłaby w stanie wykonać tych inwestycji sama.

Janusz Więcek

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.