Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Z pośród kilkaset projektów trudno wybrać najlepszy wiec w tym filmie znajdziesz te które spotkałam w trakcie jednego dnia pracy. Najbardziej podobają mi się drogi i to one pozwalają dojechać komfortowo i bezpiecznie. Te już zakończone i jeszcze w trakcie budowy w różnych regionach jak ta piękna droga Małopolska/Podkarpackie na trasie Mielec-Lisia Góra i już w Podkarpackim obwodnica DW 984 Radomyśl Wielki. Koszt tej inwestycji to aż 10 325 123, 79 zł. Kawałek dalej znalazłam budynek niedawno odnowiony w którym zwiększono efektywność energetyczną. Jednym z pozytywnych celi projektu jest zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Poprawa drogi nr. 866 ułatwiła dojazd do Lubaczowa. Ciekawym projektem jest również zapewnianie dostępu do szerokopasmowego Internetu w technologii światłowodowej na obszarze powiatu jarosławskiego. I tak konczy się dzień. Jutro również będę korzystać z dróg i obiektów Funduszy Europejskich.

Izabela Semoczko

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.