Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Korki to problem z którym zmaga się każde większe miasto w Polsce. Nikt z nas nie lubi spędzać czasu w samochodzie, jeśli może być wcześniej w domu. Tym bardziej cieszy pomoc Unii Europejskiej dzięki, której z okolic centrum Warszawy do Grójca będzie się można dostać nawet w kwadrans. Rozwój drogowej i lotniczej sieci TEN-T umożliwi szybszy transport do Warszawy mieszkańcom mniejszych miejscowości takich jak Piaseczno, Bobrowiec czy Kamionka. Nowy odcinek drogi ekspresowej S7 zaoszczędzi nam wszystkim mnóstwo czasu, który będzie można wykorzystać w bardziej efektowny sposób. Ja zamierzam poświęcić się swojej pasji, czyli bieganiu.

Dominik Kubica

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.