Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Jesteśmy w czołówce Europy pod względem zanieczyszczonego powietrza. Sytuacja jest szczególnie dramatyczna w województwie mazowieckim. Między innymi po to zbudowano zintegrowaną sieć tras rowerowych na terenie gminy Piaseczno. Dzięki Funduszom Europejskim coraz więcej mieszkańców zostawia samochód w garażu i wybiera rower. Dofinansowanie z Unii Europejskiej znacząco wpłynęło na poprawę jakości powietrza i bezpieczeństwa w moim mieście. DZIĘKUJĘ!

Maciej Michalak

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.