Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Dla mnie najważniejsze to dostosowywać rzeczywistość do naszych potrzeb, reagować na to, co jest niezbędne.  Białołęka to młoda, warszawska dzielnica, która ma coraz więcej mieszkańców. Dookoła powstają nowe domy, osiedla, po ulicach spaceruje coraz więcej par z dziećmi, młodych rodzin... Czy wiecie o czym myślą Ci młodzi ludzie? Jak zapłacą kolejną ratę kredytu? A muszą myśleć już nie przez pryzmat samych siebie, ale przez pryzmat swoich rodzin, dzieci. Mamy wracają na rynek pracy po macierzyńskim i wychowawczym, a w ich głowach: gdzie trafią moje dzieci? Jak sobie dam radę? Programy europejskie, które wspierają rodziców wracających do pracy to program w "10". Wojtkowy kolorowy żłobek to także jego część! Użyteczność! Odpowiednio zidentyfikowane potrzeby! Taki był ten projekt. Szóstka z plusem za jego wykonanie. Bo to piękna infrastruktura i piekni ludzie, którzy to tworzą! A film trochę z przymrużeniem oka...

Katarzyna Jasińska

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.