Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Krótki filmik obrazujący zmiany w mojej okolicy miasta Chrzanów, Trzebinia i Krzeszowice. Obiekty zmodenizowane zarówno do użytku codziennego oraz do rekreacji i wypoczynku z rodziną. W filmie ukazana jest wielospecjalistyczna przychodnia zdrowia przy ul. Pogorskiej w Chrzanowie, budowa i rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej zbiornika wodnego Chechło na terenie gmin Trzebina i Chrzanów, rozwój infrastruktury służącej ochronie przyrody poprzez odnowę i zabezpieczenia Stawu Wrońskiego na terenie Tenczyńskiego Parku Krajobrazowego w gminie Krzeszowice, laboratorium edukacyjno - badawcze AGH w Miękini, wiadukt kolejowy łączący Tenczynek i Krzeszowice . 

Anita Osadzinska

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.