Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Pociąg jest dla mieszkańców naszego miasta niezbędny - wielu z nas pozwala szybko dotrzeć do szkoły i do pracy. Poznaniakom pozwala wyrwać się z miasta i relaksować się podczas obcowania z przyrodą w naszych malowniczych pobiedziskich okolicach. Dlatego powstanie Zintegrowanego Węzła Przesiadkowego Pobiedziska Letnisko z przystankiem autobusowym, parkingiem samochodowym, rowerowym i wypożyczalnią rowerów miejskich a także prawie już ukończony nowy budynek dworca to dla nas świetna i potrzebna inwestycja. Okazuje się, że nie tylko przydaje się podróżnyym, ale też sprawia wielką frajdę naszemu synowi, który jest wielkim miłośnikiem pojazdów szynowych i każdą wolną chwilę spędza na stacji obserwując pociągi. Teraz może realizować swoją pasję w komfortowych warunkach. :)

Karolina Gębka

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.