Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Jestem psychologiem i dlatego podjęłam wyzwanie przedstawienia projektu, który uważam za bardzo potrzebny w naszym społeczeństwie. Dbanie o zdrowie psychiczne i dostęp do specjalistycznej pomocy jest kluczowym czynnikiem w dzisiejszych czasach. Dzięki Fundoszom Unijnym powstał nowoczesny obiekt, w kórym można nieść pomoc potrzebującym z województwa mazowieckiego. Wcześniejsze budynki szpitala sięgały historycznych czasów - teraz świadczenie zdrowotne jest niesione na wysokim poziomie w nowoczesnym standardzie.  W skład głównego pawilonu wchodzi siedem segmentów, połączonych tzw. strefą wielofunkcyjną, przypominającą ogród zimowy i prowadzącą do miejsc wypoczynku i terapii. 

Aleksandra Monika Maciejewska

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.