Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Krótki spot reklamowy obrazujący inwestycje finansowane ze środków EFRR na terenie Bielska-Białej. Materiał przedstawia zarówno ogromną przebudowę ulic krakowskiej i żywieckiej jak również inwestycje realizowane na mniejszą skalę (takie jak budowa placu zabaw, termomodernizacja budynków). Inwestycje ukazane na filmie poprawiają komfort mieszkańców Bielska za sprawą modernizacji komunikacji miejskiej, modernizacji budynków, wprowadzenia żródeł "zielonej energii; budowy i modernizacji punktów rekreacji itd.     ______________Utwór "LS" Eveningland użyty na podstawie licencji.

Kamil Zajączkowski

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.