Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Film przedstawia Hotel Skansen na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu, zbudowany dzięki finansowaniu z Funduszy Europejskich. Ten wyjątkowy obiekt sprawił, że moje miasto stało się atrakcyjnym obiektem turystycznym i przyczynił się do popularyzacji Sierpca jak i Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Jest on również meijscem, w którym mieszkańcy Sierpca mogą miło spędzić czas, skorzystać z wielu atrakcji takich jak kręgielnia czy baseny oraz zjeść regionalne potrawy we wspaniałym otoczeniu mazowieckiej przyrody.

Mateusz Olszewski

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.