Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Historia prawdziwa: Babci zachciało się polerować sztućce, a że ani sól, ani pasta nie pomogły, wyruszyłam do miejscowego sklepiku po znany wszystkim napój gazowany. I w tej sytuacji znalazły mnie Fundusze Europejskie! "Bliżej niż myślę" - pomyślałam, i tak powstał ten krótki filmik.  Oczywiście mamy w Czersku inne, duże projekty zrealizowane przy wsparciu Funduszy, np. przepiękny Park Borowiacki, termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr1, oświetlenie w centrum... ale serce podskoczyło z radości właśnie gdy uświadomiłam sobie, że te Projekty to też bezpośrednie zawodowe wsparcie dla Ludzi! Nawet w miejscach gdzie się tego nie spodziewamy :) 1. Filmik nie jest reklamą. Przedstawia miejsce gdzie korzystano z Projektu Funduszy Europejskich, RPPM 06.01.02-22-0090/17, o czym świadczą plakaty na drzwiach. 2. Muzyka w tle: Feliks Laissen - Ucieczka do raju

Aneta Pieczka

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.