Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Pomysł filmu zrodził się w głowach młodzieży - klasy 2 rt - technika reklamy. Film przedstawia zmiany w doposażeniu pracowni Technika reklamy w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Starachowicach dzięki realizacji projektu Kształcimy specjalistów - rozwój edukacji zawodowej dla Starachowic II edycja. Dzięki projektowi zakupiony został sprzęt wysokiej klasy, który pomoże młodzieży rozwijać swe zainteresowania związane z fotografią, grafiką komputerową i montażem video.

Katarzyna Zawadzka

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.