Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Witam, W mojej okolicy jest wykonywanych wiele inwestycji wpływających na poprawę warunków życia mieszkańców, które współfinansuje Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. Chciałbym zgłosić do oceny konkursowej inwestycję zrealizowaną w miejscowości Nieporęt, polegającą na budowie ścieżki rowerowej wraz z chodnikiem wzdłuż Kanału Żerańskiego, od granicy z Warszawą do Jeziora Zegrzyńskiego, na odcinku 8 km. Wybudowany ciąg pieszo - rowerowy spodowował, iż urocze tereny wzdłuż Kanału Żerańskiego stały się powszechnie dostępne i nabrały charakteru przestrzeni rekreacyjnej. Możliwość przemieszczania się pieszo, rowerem, na rolkach, itp. wpływa na ograniczenie korzystania z samochodów, a tym samym zmniejszenie emisji spalin i polepszenie parametrów powietrza. Polecam powstałą ścieżkę pieszo - rowerową wzdłuż Kanału Żerańskiego jako idealne miejsce do aktywności fizucznej, spacerów i kontaktu z przyrodą.

Rafał Długosz

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.