Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Przez wiele lat komunikacja pomiędzy centralnymi partiami Bydgoszczy, a chociażby Fordonem była o wiele bardziej skomplikowana niż teraz. Ponadto niektóre miejsca spotkań zostawiały wiele do życzenia w aspektach takich jak porządek, zmodernizowanie czy elementy reakreacyjne! Ostatecznie jednak z pomocą przyszły Fundusze Europejskie, które pozwoliły na rozwój komunikacji (m.in. budowę nowych linii tramwajowych) oraz rewitalizacje i remont miejsc publicznych takich jak Wyspa Młyńska.  

Cyprian Januszewski

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.