Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Film opowiada historię mojego 8-letniego brata Franka. Sport w naszej rodzinie jest bardzo ważną cześcią życia. Moja mama trenowała lekkoatletykę a jej siostry podobnie jak ja były łyżwiarkami szybkimi. Od małego byłam uczona, że sport powinien być przede wszystkim pasją, ponieważ tylko wtedy cieżka praca będzie przekłądać się na sukces. Mój młodszy brat, od kiedy pamiętam chciał jeździć na deskorolce. Niestety stary tomaszowski skatepark swoje lata świetosci miał w 2008 roku. Teraz jest w całkowitej rozsypce i z pewnością nie jest odpowiednim i bezpieczny miejscem do nauki jazdy.  Dzięki Funduszom Unijnym nasze miasto rozwkiwta. Między innymi w styczniu 2020 został otwarty nowy skatepark zbudowany za pieniądze z dofinansowania. Mój brat w koncu może oddać się swojej pasji i zacząć spełniać swoje marzenie. 

Aleksandra Kapruziak

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.