Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Przedstawiam Wam historię o Zalewie Strawczyn znajdującym się w gminie Strawczyn - miejscu urodzin Stefana Żeromskiego. Jak na literacką gminę przystało (na jej terenie znajduje się również posiadłość Henryka Sienkiewicza, którą otrzymał w darze od polskiego społeczeństwa) zalew doczekał się krótkiej opowieści o sobie. Obejrzyjcie i posłuchajcie...


P.S. Opowieść za jakiś czas będzie można rozwinąć, gdyż w ramach kolejnej dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 został opracowany plan rewitalizacji zalewu i jego okolic (czytaj: pojawią się kolejne atrakcje).      

Beata Terech

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.