Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

W filmie przedstawiam przykłady inwestycji zrealizowanych przy udziale unijnych funduszy, tj. w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i PO RYBY na lata 2007-2013 oraz 2014-2020. Środki na te operacje zostały przekazane z budżetu Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński. Projekty te zostały zrealizowane w powiecie legionowskim, wokół Jeziora Zegrzyńskiego, Narwi i Bugu (województwo mazowieckie). To okolice, w których mieszkam i atrakcje, z których korzystam. Mieszkam w Józefowie (gmina Nieporęt). Zdjęcia, które wykorzystuję w filmie, są mojego autorstwa. W filmie skoncentrowałam się na inwestycjach związanych z upowszechnianiem zdrowego stylu życia i bezpieczeństwa dzieci. DLATEGO OPOWIADAM I PREZENTUJĘ  TAKIE DOFINANSOWANE OPERACJE, JAK: TOR ROWEROWY, SKATEPARK, NOWE ŁODZIE I KATAMARANY, WYREMONTOWANĄ HALĘ SPORTOWĄ ORAZ PLACE ZABAW DLA DZIECI. Te ostatnie zapewniają rozrywkę dla dzieci i miejsce spotkań dla ich opiekunów. Przyczyniają się do integracji ludności wiejskiej i zapewniają bezpieczeństwo maluchom podczas żniw i innych prac rolniczych. Przedstawione projekty to tylko namiastka tego, ile dobrego się tu wydarzyło za sprawą unijnych dotacji.

Olga Gajda

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.