Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Centrum Nauki Kopernik to jedno z ciekawszych miejsc zarówno dla młodych, jak i starszych. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, wspaniałe połączenie nauki poprzez zabawę, a wiadomo, że tak najlepiej się przyswaja wiedzę. Wspaniały budynek, który przyciąga zarówno swoimi atrakcjami wewnątrz, ale również wspaniałym umiejscowieniem na mapie Warszawy, a także nietypowymi kształtami. Wszystko jest znakomitą całością i stanowi doskonałe miejsce dla rodzin, wycieczek, a także i wspólnych wypadów ze znajomymi. 

Aleksandra Kowalska

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.