Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Witam, nazywam się Bartłomiej Pietrzak. Studiuję turystykę i rekreację na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Biorę udział w stażu realizowanym w ramach projektu pt.: „Zintegrowany Program UTHRad.” nr POWR.03.05.00-00-Z105/17 współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Staż odbywa się w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Regionalnego i Waluty Lokalnej Orzeł i Reszka. Razem z zespołem tworzymy przewodnik po subregionie radomskim.


Możliwość wzięcia udziału w przedsięwzięciu jakim jest staż, otworzył przede mną wiele drzwi. Przede wszystkim pozyskuje nowe kompetencje, które bez wątpienia będą bezcenne, gdy wkroczę na rynek pracy. Ponadto czuje, że na nowo odkryłem swój region i jego niezwykłą historię. Z pewnością po jego zakończeniu będę dalej zgłębiał się w radomskim folklorze i wybiorę się w niejedną pieszą wędrówkę! 

Bartłomiej Pietrzak

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.