Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Film przedstawia postęp prac w ramach projektu rewitalizacyjnego osiedla "Księży Młyn". Projektu bliskiego mojemu sercu bo tam się wychowałem.Dzięki funduszom europejskim ponure, zapomniane budynki i podwórka odzyskały blask i funkcjonalność. Starałem się pokazać niesamowitą metamorfozę jaką przechodzi osiedle, jak zyskuje nowoczesny, lekko hipsterski styl jednak utrzymując swój zabytkowy charakter. Całość nakręcona jest w formie spaceru, jakby króciutkiej podróży w czasie.

Sergiusz Teodorczyk

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.