Historia wspomnieniami pisana

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     
Slide One
Slide One

Historia wspomnieniami pisana

  • Edukacja i rozwój
  • Kultura i sztuka
  • Muzea i zabytki
Ulica
Parkowa
Numer domu/lokalu
12,
Kod pocztowyFormat NN-NNN
48-340,
Miejscowość
Głuchołazy
monografia
16:00 - 19:00

Zapraszamy na bezpłatne Spotkanie wspomnieniowe z udziałem mieszkańców i turystów Głuchołaz.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie 130-letnia historia kompleksu uzdrowiskowo-wypoczynkowego, obejmującego dawne budynki "Waldesruh" i "Waldschule" oraz zabytkowy park ze stawem leśnym. W prezentacji odwołamy się do archiwalnych zdjęć i pocztówek oraz wydanej przez Fundację Benevolens, w ramach realizowanego projektu dofinansowanego ze środków EU, monografii. Po prezentacji uczestnicy spotkania będą mieli możliwość podzielenia się wspomnieniami związanymi z prezentowanym miejscem. Wspomnienia będą rejestrowane i posłużą do uzupełnienia informacji zaprezentowanych w wydanej już monografii.

 

Zachęcamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w spotkaniu, ułatwi nam to lepszą organizację i logistykę. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: biuro@benevolens.eu

Fundacja Benevolens
774078035, biuro@benevolens.eu, https://www.facebook.com/FundacjaBenevolens

FE barwy RP MR EFSI poziom pl 01

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.